AKILLI BULUT

Turkcell Akıllı Bulut nedir ve ne işe yarar?

Turkcell Akıllı Bulut teknolojisi, Turkcell’in sahip olduğu üstün teknolojik altyapıları kullanıp, kurumsal müşterilerine sundukları bilişim teknolojilerinin genel adı olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell Akıllı Bulut denildiğinde servis altyapısı, platform ve yazılım hizmetlerinin tümü kastedilmektedir.
Ofis dışında gerçekleştirdiğiniz eylemler, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gereken konular, kullandığınız cihazların sayısı her geçen gün artmaktadır. Buna istinaden üretilen bilginin de artışı göz önünde bulundurulduğunda, Turkcell Akıllı Bulut hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de %80’e varan oranda tasarruf etmenize neden olacaktır.

Akıllı Depo Kurumsal

Akıllı Depo Kurumsal ile her yerden ve her cihazdan aynı bilginize erişebilecek, farklı yerlerdeki personellerinizin eş zamanlı çalışmasını sağlayabilecek, veri kaybetme riskinize son verecek ve yüksek boyuttaki dosyalarınızı paylaşabileceksiniz.

Akıllı Faks ile e-posta ve web sitesi aracılığıyla faks alıp gönderebilirken, cihaz ve aksesuarları ile kağıt masraflarınızı sıfıra indirebilirsiniz.

Video konferans uygulamasına her tür bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi cihazlarınızdan her yerden erişim sağlayabileceksiniz. İstenildiği takdirde bu konuşmaları kayıt altına alabilir ve Turkcell Akıllı Bulutta arşivleyebilirsiniz.

Dünyada hızla artan siber güvenlik suçlarından etkilenmemek için Turkcell Akıllı Bulut içerisinde sunulan Turkcell Güvenlik Platformu, altyapınızı ve her türlü verinizi koruyacaktır.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlasını edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmeti alarak şirketinizi %80’e varan oranda tasarruf ettirebilir, işlemlerinizi etkin, hızlı, esnek, istenilen yerden ve istenilen zamanda yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

Bu servisle her an her yerden çalışabilecek, bilgilerinize her yerden erişebilecek, sürekli artan bilgileri daha aktif ve verimli kullanabilecek, çalışanlarınızın memnuniyetini de maksimize edebileceksiniz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN