DİJİTAL ARŞİV YÖNETİMİ

Kamu ve Özel kurum arşivleri için geliştirilmiş bir arşiv yazılımdır 2002 yılında Marmara Üniversitesi Arşivcilik bölümünde Yüksek Lisans tezi olarak incelenmiştir. 9.0 versiyonu çıkmış olup geliştirilmesi devam edilmektedir.  Yazılım dinamik yapıda olup kurumların yapıları ve istekleri doğrultusunda değişebilmektedir.

PC, MAC, iPad, iPhone, Android ve Web ortamında Dijital ve Fiziki Arşiv Otomasyonu için yepyeni bir çözümdür. Siz sadece arşivinizde bulunan evrakların adreslerini veya scan ve OCR bilgilerini gireceksiniz, gerisini AYSPro yapacak ve siz zaman kazanacaksınız.

Daha önce herhangi bir programda yazdığınız bilgilerinizi (Word, Excel, Database vs.) kolayca aktarabilir, kolayca istediğiniz programa gönderebilirsiniz.

Verilerinizi yazdığınız anda erişmenizi hızlandırmak için kelime kelime Türkçe olarak indekslenir. Alan uzunluklarında sınır yoktur. İstenildiği kadar bilgi girilebilir. Bilmece gibi hatırlamanızı gerektirecek herhangi bir kural da yoktur.

Arşiv Yazılımı Web ile entegredir. Arşivinizi istediğiniz zaman internette yayınlayabilir. İnternet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Word, Excel gibi formatların yanı sıra pek çok farklı formattan veri içeri alabilir veya dışarı aktarabilirsiniz. (xls, xlsx, XML, MARC, DBF, TXT, DIF, WKS, BASIC, TAB, CSV, HTML uzantılı)

Artık arşivsel hiçbir yazılıma ve ihtiyacını kalmayacak. Her şeyi ekranınızdan takip edebileceksiniz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN