TECRÜBELERİMİZİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ.

1992 yılndan bugüne Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektörde saygın pek çok kuruluşun sistem entegratörü, kurumsal teknoloji danışmanı, teknoloji çözüm ortağı ve tedarikçisiyiz.

1992 yılında ülkemizin sayılı Apple çözüm ortaklarında biri olarak serüvenimize başladık. Zaman içerisinde birçok medya kuruluşu, haber ve reklam ajansının teknoloji partneri olarak çözümler sunduk. Uyguladığımız projeler ile “En iyi Başarı Ödülü” “En iyi Performans Ödülü” ve “En başarılı çözüm satıcısı” ödüllerine layık görüldük. 2007 yılında “HP Preferred Partner”, 2010 yılında video sektörünün öncü firması “Blackmagic Design” ın yetkili satıcısı ve 2012 yılında Adobe ürünlerinin “Sertifikalı Partner” i olduk.

Sunduğumuz ürün ve hizmet yelpazesi aşağıdakiler ile sınırlı olamamak kaydıyla; sunucu odası kurulumu, network tasarım ve bakımı, bilişim güvenliği çözümleri, veri depolama, sanallaştırma, nesnelerin interneti ve kişisel verilerin korunması kanunu uyum danışmanlığıdır.

Müşterilerimizi Telekomünikasyon alanında ihtiyaçlarına data, ses ve bulut sunucu sistemleri gibi başlıklarda kurumsal iş ortaklarımız ile birlikte çözümler üretiyoruz. Nesnelerin interneti henüz dünyada çok yeni bir başlık olmasına rağmen ülkemizde pek çok yerli çözüm geliştirilmiş durumda. Bu çözümleri yakında izliyor ve yeri geldiğinde müşterilerimize sunuyoruz. Komedya bilişim olarak proje bazlı kurduğumuz iş ortaklıkları ile nesnelerin interneti alanında da deneyimliyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda gelişen teknolojileri de takip ederek en uygun bilişim çözümünü buluyor ve uyguluyoruz. Sağladığımız çözümün devam eden süreçlerini yakından takip edip, gerekli zamanlarda bakım ve revizyon hizmetlerini müşterilerine sunuyoruz.

Bilişim sektöründe edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN